Унітаз Cersanit Larga Square Clean On S701-473
Фото 3 |
Cersanit Larga Square Clean On S701-473 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Larga Square Clean On S701-473
Усі ціни 6 →Cersanit Cersanit підвісний унітаз 332 LARGA CLEAN ON, прямокут + сид SLIM | 9 280 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Larga EW Clean On з сидінням Slim Wrap (S701-473 | 9 879 грн. |
Унітаз підвісний CET В332 LARGA EW CLEAN ON з кришкою дюр SLIM WRAP ліфт P | 9 879 грн. |
Чаша підвісного унітаза 332 LARGA CLEAN ON, прямокут + сид SLIM WRAP+сид д | 10 068 грн. |
Унітаз підвісний CERSANIT Larga СЕТ В332 EW CleanOn S701-473 прямокутний і | 10 999 грн. |
Унітаз підвісний CET B332 Cersanit Larga EW CleanOn прямокутний з дюроплас | 9 879 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →