Унітаз Idevit Neo Classic 3304-0617 (3304-0617)
Idevit Neo Classic 3304-0617 |
|
Модель оснащена запірним вентилем
Сидіння з кришкою купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Neo Classic 3304-0617
Усі ціни 8 →Унітаз з запірним вентилем IDEVIT NEO CLASSIC SETK3304-0617-001-1-6000 | 10 389 грн. |
Чаша подвесного унитаза с функцией биде и вентилем IDEVIT Neo Classic Ider | 7 721 грн. |
Підвісний унітаз Idevit Neo Classic (3304-0617) | 7 721 грн. |
Idevit NEO CLASSIC 3304-0617 | 7 721 грн. |
Унітаз підвісний з функцією біде (без кришки) Idevit Neo Classic Rimless 3 | 7 721 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →