Литий диск CMS C20 7,5x17/5x114,3 ET47 DIA67,1
Відео 3Фото 5 | від 6 859 до 9 522 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C20 38
Характеристики
CMS C20 7,5x17/5x114,3 ET47 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C20 7,5x17/5x114,3 ET47 DIA67,1
Сортувати
CMS C20 DMB Diamant-Schwarz Matt (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1) | 7 899 грн. |
CMS C20 (7.5J x 17 5x114.3 ET47 DIA67.1) Matt Black На замовлення з Європи | 9 052 грн. |
CMS C20 Titan Gloss R17 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 | 8 213 грн. |
CMS C20 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 Titanium Gloss C20 757 47 10 GG | 7 178 грн. |
CMS C20 (7.5J x 17 5x114.3 ET47 DIA67.1 Matt Black) | 9 414 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі