Каструля Con Brio CB-1100
Con Brio CB-1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1100
Кастрюля Con Brio с крышкой 0,7 л 1100-CB | 450 грн. |
Каструля нержавійка з кришкою Con Brio 12 см, 0.7 л (CB-1100) | 578 грн. |
CB 1100 Каструля 0,7 л. Baby Line | 499 грн. |
Модификації Con Brio CB-1100
Ціни на Con Brio CB-1100 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1100 | від 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1104 | від 511 грн. | 13 пропозицій | ||
Con Brio CB-1105 | від 678 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →