Літня шина Continental UltraContact 225/60 R17 99V
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 225/60 R17 99V 225/60 R17 99 H 225/60 R17 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 225/60 R17 99V
Усі ціни 31 →Шина Continental UltraContact 225/60 R17 99V FR | 5 981 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R17 99V FR | 6 201 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R17 99V FR | 6 372 грн. |
Continental UltraContact (225/60R17 99V) | 6 184 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R17 99V FR | 6 710 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 225/60 R17 99V
Ціни на Continental UltraContact 225/60 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 225/60 R17 99H | від 5 966 грн. | 37 пропозицій | ||
Continental UltraContact 225/60 R17 99V | від 5 981 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →