Корпус Cooler Master Q300L V2 чорний (Q300LV2-KGNN-S00)
Відео 3Фото 9 |
Cooler Master Q300L V2 чорний
Форм-фактор корпусу:Cube Case
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cooler Master Q300L V2 чорний
Усі ціни 24 →Cooler Master Q300L V2 Tempered Glass без БЖ (Q300LV2-KGNN-S00) Black Q300 | 3 299 грн. |
Корпус Cooler Master Q300L V2 Black (Q300LV2-KGNN-S00) | 3 431 грн. |
Корпус CoolerMaster q300l v2 (q300lv2-kgnn-s00) | 4 083 грн. |
Корпус для компьютера MITX W/O PSU Q300LV2-KGNN-S00 COOLER MASTER | 3 382 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →