Корпус Cougar Airface RGB білий
Фото 9 |
Стильний, яскравий та зручний в експлуатації корпус для збирання ігрового комп'ютера. Це збільшена по ширині платформа (230 мм), що містить материнську плату E-ATX. Висота процесорного охолодження становить 190 мм. Кейс відрізняється фасадом, що добре продується, на основі перфорованої металевої кришки. Фронтальний повітропровід перекритий легкофільтрованим фільтром. Щоб зняти передній протипиловий захист, досить просто висмикнути рамку з елементом, що фільтрує, вбік.
Лицьову кришку при цьому від'єднувати не потрібно. Комп'ютерний корпус Cougar Airface RGB порадує багатобарвним світлодіодним підсвічуванням. Крім підсвічування штатних вентиляторів (три шт), у корпусі є і LED-стрічка, яка підсвічує нижню частину передньої кришки. Передній повітропровід оснащений двома високопродуктивними крильчатками 140 мм. Заводський контролер легко підключається до материнської плати, що відкриває непогані можливості для налаштування відтінку ілюмінації, так і швидкості обертання кулерів. У цьому корпусі встановлено оглядову боковину з дуже практичним відкидним кріпленням на магнітах. Бічна кришка забезпечує гранично легкий та швидкий доступ до шасі. Платформа оснащена потрійним вертикальним слотом PCI для встановлення потужної відеокарти у оглядовому положенні.
Купити Cougar Airface RGB білий
Усі ціни 28 →Cougar Airface RGB Tempered Glass без БЖ White AIRFACE RGB WHITE | 3 299 грн. |
Корпус Cougar Airface Rgb White | 2 998 грн. |
Корпус Cougar Airface rgb White без бп | 3 126 грн. |
Корпус компьютерный Cougar AIRFACE RGB White, Игровой, стеклянное окно, бе | 3 399 грн. |
Модификації Cougar Airface RGB
Ціни на Cougar Airface RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Airface RGB білий | від 2 872 грн. | 28 пропозицій | ||
Cougar Airface RGB чорний | від 3 149 грн. | 3 пропозиції |