Змішувач Cron Diamond 006 CR0812
Cron Diamond 006 CR0812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Diamond 006 CR0812
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом CRON DIAMOND 006 хром | 1 352 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON DIAMOND 006 (CR0812) | 1 352 грн. |
Змішувач для ванни Cron Diamont 006 (CR0812) | 1 352 грн. |
Змішувач для ванни CRON DIAMOND 006 (CR0812) | 1 352 грн. |
Змішувач для ванни Cron Diamond 006 (CR0812) | 1 352 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →