Змішувач Cron Germes 006 Euro (CR0140)
Cron Germes 006 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Germes 006 Euro
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом CRON GERMES 006 хром с | 1 109 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON GERMES 006 (CR0140) | 1 109 грн. |
Змішувач для ванни Cron Germes 006 (CR0140) | 1 109 грн. |
Змішувач для ванни CRON GERMES 006 (CR0140) | 1 109 грн. |
Змішувач для ванни Cron Germes 006 (CR0140) | 1 109 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Germes 006 Euro:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →