Змішувач Cron Fabio 006 Euro (CR0137)
Cron Fabio 006 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Fabio 006 Euro
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом CRON FABIO 006 хром си | 1 082 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON FABIO 006 (CR0137) | 1 082 грн. |
Змішувач для ванни Cron Fabio 006 (CR0137) | 1 082 грн. |
Змішувач для ванни CRON FABIO 006 (CR0137) | 1 082 грн. |
Змішувач Для Ванни Cron Fabio 006 (Cr0137) | 1 082 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Fabio 006 Euro:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →