Змішувач Cron Vega 009 CR0827
Cron Vega 009 CR0827 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Vega 009 CR0827
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON VEGA 009 хром с | 1 352 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON VEGA 009 (CR0827) | 1 352 грн. |
Змішувач для ванни Cron Vega 009 (CR0827) | 1 352 грн. |
Змішувач для ванни CRON VEGA 009 (CR0827) | 1 352 грн. |
Змішувач Для Ванни Cron Vega 009 (Cr0827) | 1 352 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →