Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGK 18 м²
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGK 18 м²
18 м²22 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:18 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Design MSZ-EF18VGK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGK 18 м²
Усі ціни 6 →Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF18VGKW | 19 112 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGKS | 16 579 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF18VGKB | 19 276 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF18VGKS | 21 331 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGKB | 14 515 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGKW | 14 386 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGK
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGK |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF18VGK 18 м² | від 14 386 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF22VGK 22 м² | від 13 440 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →