Кавоварка De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий
Фото 7 |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий
De'Longhi Gran Latissima EN640.W | 17 080 грн. |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W | 18 573 грн. |
Капсульна кавоварка DE LONGHI NESPRESSO EN640.W Gran Lattissima | 16 310 грн. |
De'Longhi Gran Latissima EN640.W | 17 934 грн. |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W | 19 026 грн. |
Додаткові функції і можливості кавоварки De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W:
- Автоматичне відключення через 9 хвилин
- Контейнер на 10 використаних капсул
Модификації De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W
Ціни на De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий | від 16 310 грн. | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний | від 15 000 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →