Кавоварка De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW бежевий
Відео 34Фото 4 |
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW бежевий бежевий чорний |
|
Вражаюче компактна і швидкодіюча Автоматична Капсульна кавоварка (кавоварка) для приготування кави і кавових напоїв. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії 2019 року, призначена для широкого кола користувачів, які не бажають витрачати особистий час на кухонні клопоти. Завдяки невеликій ширині (11 см) без проблем поміститься на столі в умовах нестачі вільного простору.
Працює з фірмовими капсулами Nespresso, всередині яких можуть знаходитися різні сорти або мікси меленої натуральної кави. Крім фірмових капсул, кавоварка De'longhi Nespresso Inissia EN сумісна і з іншими капсулами інших виробників (Smart Coffee Club, Vergnano, Single Cup Coffee, Julius Meinl, MUST, Noble, L'or, Movenpick, KSP Caffe, Molinari, Jardin, Starbucks та ін), що збільшує різноманітність смаків і дозволяє скоротити фінансові витрати. Також варто відзначити простоту експлуатації цієї машини-користувачеві потрібно лише встановити капсулу в кавоварку, закрити кришку і натиснути кнопку старту. Кавоварка автоматично налаштовує програму варіння таким чином, що б отримувати напій оптимальної якості. Вбудований проточний термоблок гарантує високу швидкість приготування (25 сек/порція).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW бежевий
Капсульна кавоварка еспресо DeLonghi Inissia EN 80.CW | 5 192 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо DeLonghi Inissia EN 80.CW | 5 202 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо DeLonghi Inissia EN 80.CW | 4 579 грн. |
- Енергозберігальний режим
- Автовідключення через 9 хвилин
- Антикапельная система
- Автоматичний викид капсул
Модификації De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW
Ціни на De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW бежевий | від 4 579 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B чорний | від 2 998 грн. | 15 пропозицій |