Кавоварка De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний
Відео 3Фото 7 |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний
Усі ціни 6 →Кавоварка De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B | 13 799 грн. |
Капсульна кавоварка DE LONGHI-NESPRESSO Vertuo Lattissima ENV300.B Чорна | 15 090 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV300.B Czarny | 13 880 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B | 18 573 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV300.B Czarny | 14 574 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B | 19 026 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B
Ціни на De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W білий | від 15 000 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний | від 13 799 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →