Кавоварка De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W білий
Відео 3Фото 7 |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W білий білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W білий
Усі ціни 6 →Кавоварка Delonghi ENV 300.W | 15 359 грн. |
Кавоварка Delonghi Env 300.W | 15 000 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV300.W | 17 600 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W | 18 573 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV300.W | 18 480 грн. |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W | 19 026 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W
Ціни на De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W білий | від 15 000 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний | від 13 799 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →