Кавоварка De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний
Відео 1Фото 8 |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний
Усі ціни 36 →Кавомашина DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.60 B | 26 035 грн. |
Кавомашина DeLonghi Magnifica Plus ECAM 320.60 B | 26 035 грн. |
Кавомашина Delonghi ECAM 320.60 B | 27 999 грн. |
Delonghi Magnifica Plus ECAM 320.60.B офіційна гарантія | 28 499 грн. |
Кавомашина Delonghi Magnifica Plus ECAM 320.60.B | 25 539 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B
Ціни на De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W білий | від 27 399 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G сірий | від 25 699 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний | від 24 490 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →