Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT N013O7010MT
Фото 4 | від 22 408 до 26 449 грн. Порівняти ціни 4 →Проц:Core i5, 12500, 3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MT 6
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MT N013O7010MT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MT N013O7010MT
Сортувати
Десктоп DELL OptiPlex 7010 MT (N013O7010MTUBU) N013O7010MTUBU | 22 408 грн. |
Dell OptiPlex 7010 MT 8/512GB (N013O7010MTUBU) n013o7010mtubu | 22 968 грн. |
Комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT (N013O7010MTUBU) | 25 401 грн. |
Комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT (N013O7010MTUBU) | 26 449 грн. |
Закрити
Рекомендуємо