Спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 SL (3713123-9507)
Фото 5 |
Deuter Astro Pro 1000 SL |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro Pro 1000 SL
Усі ціни 7 →Спальный мешок Deuter Astro Pro 1000 SL paprika-redwood 3713123 9507 1 | 24 640 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 1000 SL (9507) paprika-redwood левый 3713123 950 | 24 640 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 1000 SL колір 9507 paprika-redwood лівий 3 | 24 640 грн. |
Спальник DEUTER Astro Pro 1000 (SL 9507 paprika-redwood лівий) 3713123 950 | 24 640 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 1000 SL L лівий Orange (1052-3713123 9507 1) | 24 640 грн. |
Жіночий спальник Deuter Astro Pro 1000 SL лівий (paprika-redwood) / Розмір | 24 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →