Спальний мішок Deuter Orbit SQ -5 (3702119-3320)
Фото 6 |
Deuter Orbit SQ -5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Orbit SQ -5
Усі ціни 22 →Спальный мешок Deuter Orbit SQ -5° ink-teal левый 3702122 1372 1 | 6 680 грн. |
Спальник DEUTER Orbit SQ -5° (6321) caramel-teal левый 3702122 6321 1 | 6 680 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit SQ -5° колір 6321 caramel-teal лівий 3702122 6 | 6 680 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit SQ -5° Caramel-Teal правий 200см (3702122 6321 | 6 680 грн. |
Спальник Deuter Orbit SQ -5° Caramel L лівий (1052-3702122 6321 1) | 6 680 грн. |
Виконаний в синьому кольорі спальний мішок авторитетного виробника Deuter належить до кемпінгових моделей. Він характеризується помірною вагою (майже 2 кг) і не найгроміздкішими розмірами в складеному стані (40 на 24 см), тож модель цілком можна розглядати і для піших походів. Головне — підібрати відповідний туристичний рюкзак, адже 23 літри його об'єму займе Deuter Orbit SQ -5.
Для різної погоди
Спальник-ковдра досить універсальний в плані антропометрії туриста, оскільки розрахований на зріст до 200 см і має стандартну ширину в 80 см. Розглядати його можна і для різної погоди, завдяки двом шарам якісного синтетичного ущільнювача Hollowfibre.
За мірками Західної Європи модель підійде навіть для зими, але гранична температура комфорту в -5 °C у нас більш оптимальна для ранньої весни або пізньої осені, коли висока ймовірність заморозків.
При повному розстібанні блискавки виріб перетворюється на класичну ковдру, яка підходить для вкривання влітку. А ще тут передбачений знімний підголівник. Його варто відстебнути в теплу ніч, плюс він може виконувати роль окремої подушки або валика для ніг.
Все для зручності
Зовні наповнювач Deuter Orbit SQ -5 «оберігає» щільний поліестеровий матеріал із захистом від розриву RipStop. До його додаткових переваг виробник додає мінімальний шум при перевертаннях чи будь-яких інших рухах сплячого. Всередині спальника використовується натуральна бавовняна підкладка, яка поєднує міцність, м'якість і «дихаючі» властивості.
Інші деталі оснащення цілком типові: захист від закушування тканини, можливість створення спальника-тандема з версії з лівою і правою блискавкою, внутрішня кишенька, а також петлі для сушіння.
До недоліків належить вищий цінник, аніж в основних конкурентів. Але, по-перше, на ринку вистачає і дорожчих рішень, на кшталт Kelty Galactic 30 Long. По-друге, на практиці переплата за продукцію Deuter майже завжди виправдана завдяки високій якості та тривалому терміну експлуатації, і Deuter Orbit SQ -5 — не виняток.