Спальний мішок Deuter Astro Pro 600 (37123173025)
Фото 5 |
Deuter Astro Pro 600 |
|
Преміальний Пуховий спальник-кокон бренду Deuter - це рішення експедиційного класу для чотирьох сезонів використання. Модель призначається для альпінізму і гірських сходжень, а також ночівлі під відкритим небом (навіть без намету). До характерних особливостей кокона відноситься невелика вага, який становить близько 1.2 кг.Також виріб не дуже громіздко в складеному вигляді (габарити 38x18x18 см).
Спальний мішок Deuter Astro Pro 600 здатний забезпечити комфортний сон навіть при негативних температурах. Так, жінки зможуть безтурботно відпочивати при похолоданнях до -5 °C, а чоловіки — до -10 °C. Крім того t екстриму досягає аж -30 °C, а значить при таких серйозних похолоданнях користувач повинен уникнути переохолодження організму. Для відмінної теплоізоляції тут використовується висококласний пух, є затягується капюшон і додаткові Конструктивні особливості — комір і утеплений валик уздовж блискавки. Розміри спальника цілком стандартні (205 см в довжину і 85 см в ширину у плечей), так що підійдуть більшості користувачів зростанням до 185 см.з інших фішок варто виділити светонакапливающую петлю, відділення для подушки і присутність внутрішньої кишені.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Astro Pro 600
Усі ціни 20 →Спальный мешок Deuter Astro Pro 600 SL paprika-redwood 3712523 9507 1 | 18 360 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 600 SL (9507) paprika-redwood левый 3712523 9507 | 18 360 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 600 EL колір 2903 teal-paprika лівий 37124 | 16 680 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro Pro 600 SL Paprika-Redwood лівий 198см | 18 360 грн. |
Deuter Śpiwór Astro Pro 600 | 18 080 грн. |