Спальний мішок Deuter Astro Pro 800 SL (3712817)
Фото 5 |
Deuter Astro Pro 800 SL 198x82 см, t -7 °C205x87 см, t -7 °C |
|
Пуховий спальний мішок виробника Deuter - це рішення преміального класу. Модель має експедиційне призначення, тобто підходить для складних походів і гірських сходжень (альпінізму). Також вона позиціонується в якості відповідного вибору для зими. Крім того спальник-кокон Deuter Astro Pro 800 SL спеціально розроблений для представниць прекрасної статі. Про це свідчать не тільки розміри і максимальне допустиме зростання користувачів (до 175 см), але і збільшена щільність наповнення пухом, що враховує анатомічні особливості жіночого тіла.
Як наслідок, комфортний сон тут повинен бути забезпечений навіть при мінусових температурах повітря в діапазоні від -7 до -15 °C. А переохолодження вдасться уникнути при екстремальних похолоданнях аж до -33 °C. інші матеріали виготовлення моделі — синтетичні тканини, а саме легкий нейлон зі збільшеною міцністю зовні і приємними тактильними відчуттями всередині. Важить кокон близько 1.4 кг, а розміри в комплектному компресійному мішку не повинні перевищувати 41x19x19 см.інше оснащення цілком стандартно і включає петлі для сушіння, захист від закушування і внутрішню кишеню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Astro Pro 800 SL
Усі ціни 11 →Спальный мешок Deuter Astro Pro 800 SL turmeric-redwood 3712823 8505 1 | 21 400 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 800 SL (8505) turmeric-redwood левый 3712823 850 | 21 400 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 800 SL колір 8505 turmeric-redwood лівий 3 | 21 400 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro Pro 800 SL Turmeric-Redwood лівий (371 | 21 400 грн. |
Спальник DEUTER Astro Pro 800 SL (8505 turmeric-redwood лівий) 3712823 850 | 21 400 грн. |
Модификації Deuter Astro Pro 800 SL
Ціни на Deuter Astro Pro 800 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro Pro 800 SL | від 16 320 грн. | 11 пропозицій | ||
Deuter Astro Pro 800 | від 16 520 грн. | 10 пропозицій |