Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 SL (3712223-2505)
Відео 1Фото 4 |
Deuter Astro Pro 400 SL |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro Pro 400 SL
Усі ціни 13 →Спальный мешок Deuter Astro Pro 400 SL teal-redwood 3712223 2505 1 | 14 840 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 400 SL (2505) teal-redwood левый 3712223 2505 1 | 14 840 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 SL колір 2505 teal-redwood лівий 37122 | 14 840 грн. |
Спальный мешок Deuter Astro Pro 400 SL teal-redwood левый | 14 840 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro Pro 400 SL Teal-Redwood лівий 198см (3 | 14 840 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →