Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 EL (3712123-4917)
Відео 1Фото 4 |
Deuter Astro Pro 400 EL 204x68 см, t 2 °C219x73 см, t 2 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro Pro 400 EL
Усі ціни 9 →Спальный мешок Deuter Astro Pro 400 EL tin-paprika 3712123 4917 1 | 16 360 грн. |
Спальник Deuter Astro Pro 400 EL (4917) tin-paprika левый 3712123 4917 1 | 16 360 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 EL колір 4917 tin-paprika лівий 371212 | 16 360 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro Pro 400 EL Tin-Paprika лівий 219см (37 | 16 360 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 (EL 4917 tin-paprika лівий) 3712123 49 | 16 360 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Deuter Astro Pro 400 EL
Ціни на Deuter Astro Pro 400 EL |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro Pro 400 | від 11 640 грн. | 14 пропозицій | ||
Deuter Astro Pro 400 EL | від 16 360 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →