Унітаз Dusel Lexi DWHT10201330
Відео 1Фото 13 |
Dusel Lexi DWHT10201330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Lexi DWHT10201330
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Dusel Lexi білий глянцевий DWHT10201330 із сидінням Soft | 8 280 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL LEXI DWHT10201330 / сидіння Soft Close (Dusel-377) | 8 280 грн. |
Унитаз DUSEL LEXI подвесной DWHT10201330 с сиденьем Soft Close дюропласт | 8 280 грн. |
Унітаз DUSEL LEXI підвісний DWHT10201330 із сидінням Soft Close дюропласт | 8 280 грн. |
Унітаз DUSEL LEXI підвісний DWHT10201330 із сидінням Soft Close дюропласт | 8 280 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →