Унітаз Dusel Levita DWHT10201130R
Фото 3 |
Dusel Levita DWHT10201130R |
|
Спеціальне грязевідталкуючи покриття ExtraClean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Levita DWHT10201130R
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Dusel Levita білий глянцевий DWHT10201130R із сидінням So | 7 200 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL LEVITA DWHT10201130R (Dusel-153) | 7 200 грн. |
Унитаз Dusel LEVITA DWHT10201130R LEVITADWHT | 7 200 грн. |
Унітаз Dusel LEVITA DWHT10201130R LEVITADWHT | 7 200 грн. |
Унітаз Dusel LEVITA DWHT10201130R | 7 200 грн. |
Унітаз DUSEL LEVITA підвісний DWHT10201130R з сидінням Soft Close дюроплас | 7 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →