Набір посуду Edenberg EB-8147
Фото 6 |
Edenberg EB-8147 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8147
Усі ціни 11 →EDENBERG EB-8147 | 3 494 грн. |
Набір посуду із гранітним покриттям Edenberg EB-8147 10 предметів сірий | 3 145 грн. |
Набір алюмінієвих каструль Edenberg 12 предметів з антипригарним гранітним | 3 250 грн. |
Набір посуду казанів 10 предметів мармуровим антипригарним покриттям Edenb | 3 241 грн. |
Набір посуду казанів 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Ede | 4 990 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →