Гайковерт Einhell Expert Plus TE-CW 18 Li BL Solo (4510040)
Відео 4Фото 4 |
Einhell Expert Plus TE-CW 18 Li BL Solo |
|
Потужний, компактний і порівняльної легкий ударний гайковерт з безколекторним двигуном, акумуляторним живленням і триточкового світлодіодним підсвічуванням. Позиціонується як професійний продукт середньої цінової категорії, призначений для активного використання. Оснащений довговічним необслуговуваним безщітковим електродвигуном, який відрізняється високою питомою потужністю, енергоефективністю і стійкістю до перевантажень.
Він працює в парі з витривалим редуктором, зібраним в литому алюмінієвому корпусі, здатні розсіювати значні кількості тепла. Завдяки цій зв'язці ударний гайковерт Einhell Expert Plus TE-CW 18 Li BL Solo 4510040 здатний розвивати значний крутний момент до 215 Нм, що дозволяє йому відвертати/закручувати гайки і болти розміром від М10 до М18. Може впевнено справлятися з відкручуванням кріплень зі слідами застарілої корозії.
Патрон форм-фактора квадрат 1/2" пристосований для передачі високих пікових ударних зусиль на робочі голівки або перехідники. Інструмент має добре опрацьовану, ергономічну і правильно збалансовану конструкцію. Рукоятка розташована безпосередньо під центром ваги гайковерта. Вона обладнана спеціальними гумовими накладками, які поліпшують хват і поглинають вібрацію. Акумуляторна батарея Einhell X-Change 18 Li-Ion, ЗП і кейс в комплект не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert Plus TE-CW 18 Li BL Solo
Усі ціни 24 →Einhell Einhell TE-CW 18 Li BL-Solo (4510040) | 4 914 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Einhell TE-CW 18Li BL - Solo, без акб | 4 914 грн. |
Ударна акумуляторна викрутка Einhell X-Change TP-CW 18 Li BL – Solo (без А | 4 914 грн. |
EINHELL X-Change TP-CW 18 Li BL - Solo (без АКБ и ЗУ) (4510040) | 4 914 грн. |
EINHELL X-Change TP-CW 18 Li BL - Solo (без АКБ и ЗУ) (4510040) | 4 914 грн. |
Ціна надійність, але може брак Xxxxcc Xxxxcc: користуюся Einhell Expert Plus TE-CW 18 Li BL Solo кілька місяців |
Редуктор не розбірний, треба враховувати іде разом із мотором.