Акустична система ELAC Carina BS243.4
Відео 15Фото 6 |
ELAC Carina BS243.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELAC Carina BS243.4
Усі ціни 13 →ELAC Carina BS 243.4 офіційна гарантія ціна за шт | 15 899 грн. |
Полочна акустика Elac Carina BS 243.4 White (1шт) 32303 | 16 499 грн. |
Акустика Elac Carina BS 243.4 Black (1 шт.) | 16 499 грн. |
Elac Carina BS 243.4 Black 32302 | 13 299 грн. |
ELAC Carina BS243.4 Czarny | 18 160 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →