Акустична система Canton Townus 90
Відео 1Фото 29 |
Canton Townus 90 |
|
У комплекті йде тканинна накладка на динаміки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton Townus 90
Акустика Canton Townus 90 White Matt | 107 817 грн. |
Акустика Canton Townus 90 Walnut | 107 817 грн. |
Акустика Canton Townus 90 Black High Gloss | 107 817 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →