Варильна поверхня Electrolux LIV 63431 BK чорний (949 492 350)
Фото 3 |
Electrolux LIV 63431 BK чорний білий чорний |
|
2 пари конфорок з функцією bridge. Автоматичне керування витяжкою Hob2Hood
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LIV 63431 BK чорний
Усі ціни 63 →Electrolux Electrolux Bridge LIV63431BK | 16 999 грн. |
ELECTROLUX LIV63431BK | 13 999 грн. |
Варильна поверхня індукційна Electrolux LIV63431BK | 17 099 грн. |
Варильна поверхня електрична Electrolux LIV63431BK | 14 313 грн. |
ELECTROLUX LIV63431BK | 17 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux LIV 63431 BK
Ціни на Electrolux LIV 63431 BK |
---|---|---|---|---|
Electrolux LIV 63431 BW білий | від 16 730 грн. | 51 пропозиція | ||
Electrolux LIV 63431 BK чорний | від 13 590 грн. | 66 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →