Стабілізатор напруги Eleks Amper U 12-1/80 v2.1 18 кВА
Фото 8 |
Eleks Amper U 12-1/80 v2.1 18 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:18 кВА
Вхідна напруга:100 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 12-1/80 v2.1 18 кВА
Усі ціни 26 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 12-1/80 v2.1 | 33 900 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР У 12-1/80А V2.1 | 33 900 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер У 12-1/80 v2.1 00-00010345 | 33 900 грн. |
Стабілізатор напруги однофазний Елекс Ампер У 12-1/80 v2.1 (18000) 1425290 | 33 900 грн. |
Стабилизатор напряжения тиристорный Элекс Ампер стандартный У 12-1 / 80 v2 | 33 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper U 12-1/80 v2.1
Ціни на Eleks Amper U 12-1/80 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 12-1/50 v2.1 11 кВА | від 23 200 грн. | 25 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-1/63 v2.1 14 кВА | від 28 200 грн. | 25 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-1/80 v2.1 18 кВА | від 33 900 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →