Стабілізатор напруги Eleks Amper U 12-3/50 v2.0 33 кВА
Фото 3 |
Eleks Amper U 12-3/50 v2.0 33 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:33 кВА
Вхідна напруга:173 – 510 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 12-3/50 v2.0 33 кВА
Усі ціни 27 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 12-3-50 v2.0 | 79 000 грн. |
Тиристорный трёхфазный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Ампер У 12-3/50 v2.0 | 79 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Ампер У 12-3-50 | 79 000 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Ампер У 12-3/50A V2.0 107922-79 | 79 000 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер У 12-3/50 v2.0 00-00000314 | 79 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper U 12-3/50 v2.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 12
- Номінальні вхідні напруги — 251 – 476 В
Модификації Eleks Amper U 12-3/50 v2.0
Ціни на Eleks Amper U 12-3/50 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 12-3/25 v2.0 16.5 кВА | від 53 495 грн. | 29 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-3/32 v2.0 22.5 кВА | від 56 494 грн. | 29 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-3/40 v2.0 27 кВА | від 59 000 грн. | 28 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-3/50 v2.0 33 кВА | від 78 992 грн. | 28 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-3/63 v2.0 41 кВА | від 94 991 грн. | 27 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-3/80 v2.0 53 кВА | від 113 989 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →