Стабілізатор напруги Eleks Herz M 36-1/32 7.04 кВА
Відео 2Фото 3 |
Eleks Herz M 36-1/32 7.04 кВА
Тип:симісторний
Потужність:7.04 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz M 36-1/32:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 36
Модификації Eleks Herz M 36-1/32
Ціни на Eleks Herz M 36-1/32 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 36-1/25 5.5 кВА | від 25 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 36-1/32 7.04 кВА | від 28 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Eleks Herz M 36-1/40 8.8 кВА | від 29 700 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →