Плита ELEYUS Tekna 5007 CF IS+GR нержавіюча сталь
Фото 15 |
ELEYUS Tekna 5007 CF IS+GR нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Tekna 5007 CF IS+GR нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Плита комбінована Eleyus TEKNA 5007 CF IS+GR | 13 999 грн. |
Плита комбинированная Eleyus Tekna 5007 Cf IS+GR | 13 626 грн. |
Комбінована плита ELEYUS TEKNA 5007 CF IS+GR | 13 999 грн. |
Плита Eleyus TEKNA 5007 CF IS+GR | 13 899 грн. |
Печь Элеюс TEKNA 5007 CF IS+GR | 13 573 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації ELEYUS Tekna 5007 CF IS+GR
Ціни на ELEYUS Tekna 5007 CF IS+GR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Tekna 5007 CF BG бежевий | від 12 448 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Tekna 5007 CF WH білий | від 10 784 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Tekna 5007 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 12 929 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS Tekna 5007 CF BL чорний | від 12 645 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →