Витяжка Elica Elibloc LUX/GR A/80 сірий
Відео 1Фото 6 |
Elica Elibloc LUX/GR A/80 сірий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Elibloc LUX/GR A/80 сірий
Усі ціни 15 →Elica ELIBLOC LUX/GR A/80 | 8 599 грн. |
ELICA ELIBLOC LUX/GR A/80 | 8 599 грн. |
Витяжка вбудована Elica ELIBLOC LUX/GR A/80 | 10 299 грн. |
Вытяжка встраиваемая Elica ELIBLOC LUX/GR A/80 | 8 283 грн. |
Вытяжка Elica Elibloc LUX/GR A/80 | 10 307 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →