Витяжка Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 чорний
Фото 3 |
Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 чорний
Усі ціни 8 →ELICA LANE SENSOR BL MAT/A/52 | 19 999 грн. |
Elica LANE SENSOR BL MAT/A/52 офіційна гарантія | 20 199 грн. |
Кухонная вытяжка Elica LANE SENSOR BL MAT/A/52 | 14 782 грн. |
Витяжка Elica LANE SENSOR BL MAT/A/52 | 18 500 грн. |
Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 | 26 978 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Elica Lane Sensor BL MAT/A/52
Ціни на Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane Sensor IX/A/52 нержавіюча сталь | від 17 397 грн. | 15 пропозицій | ||
Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 чорний | від 14 058 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →