Витяжка Elica Tube PRO Island WH/A/43 білий
Фото 3 |
Elica Tube PRO Island WH/A/43 білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Tube PRO Island WH/A/43 білий
Elica TUBE PRO ISLAND WH/A/43 офіційна гарантія | 29 399 грн. |
Elica Tube Pro Island WH/A/43 | 26 565 грн. |
Витяжка Elica Tube PRO Island WH/A/43 білий | 36 136 грн. |
Elica Tube PRO Island WH/A/43 | 57 414 грн. |
Модификації Elica Tube PRO Island WH/A/43
Ціни на Elica Tube PRO Island WH/A/43 |
---|---|---|---|---|
Elica Tube PRO Island WH/A/43 білий | від 26 565 грн. | 4 пропозиції | ||
Elica Tube PRO Island IX/A/43 нержавіюча сталь | від 26 160 грн. | 45 пропозицій | ||
Elica Tube PRO Island BL/A/43 чорний | від 26 565 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →