Сходи ELKOP VHR TS 3x6 228 см
ELKOP VHR TS 3x6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR TS 3x6 228 см
Драбина трисекційна розкладна ELKOP VHR TS 3x6 сходинок | 6 389 грн. |
Драбина 3-секційна ELKOP VHR H 3 x 6 (37490/VHR TS 3 * 6) | 6 117 грн. |
Сходи трисекційні розкладні ELKOP VHR TS 3x6 ступенів | 6 389 грн. |
Драбина ELKOP 3-секц. розкл. 3*6сх. 1,64-3,21м VHR TS | 6 326 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →