Вишка-туру ELKOP HPP 650 161 см
ELKOP HPP 650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP HPP 650 161 см
Усі ціни 7 →Помост ELKOP HPP 650 алюминиевый, 1835 мм (37503) 525003101 | 5 799 грн. |
Поміст ELKOP HPP 650 алюмінієвий, 1835 мм | 8 100 грн. |
Робоча площадка Elkop HPP 650 37503 | 6 869 грн. |
Поміст ELKOP HPP 650 (37503/HPP 650) | 6 578 грн. |
Вишка-поміст ELKOP HPP 650 1,61м | 6 868 грн. |
ELKOP Підмостя 1,61м HPP 650 | 6 799 грн. |
Робочий майданчик Elkop HPP 650 | 8 311 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP HPP 650:
- Висота до платформи: 95 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →