Сходи ELKOP VHR L 2x20 919 см
Фото 5 |
ELKOP VHR L 2x20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR L 2x20 919 см
Усі ціни 8 →Драбина ELKOP VHR L 2x20 алюмінієва, на канатній тязі (37501) 37501 | 16 542 грн. |
Драбина ELKOP VHR L 2x20 алюмінієва, на канатній тязі | 16 540 грн. |
Драбина приставна двухсекційна ELKOP VHR L 2x20 сходинок | 16 543 грн. |
Драбина алюмінієва телескопічна на канатній тязі Elkop VHR L 2x20 37501 | 16 543 грн. |
Драбина Elkop VHR L 2x20 | 16 543 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ELKOP VHR L 2x20
Ціни на ELKOP VHR L 2x20 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR L 2x16 737 см | від 12 825 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR L 2x20 919 см | від 16 377 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR L 2x22 971 см | від 18 193 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →