Сходи ELKOP VHR P 3x14 832 см
ELKOP VHR P 3x14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR P 3x14 832 см
Усі ціни 7 →Драбина ELKOP VHR Profi 3x14 алюмінієва, 3 секції, 14 ступенів (37080) 370 | 17 280 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 3x14 алюмінієва, 3 секції, 14 ступенів | 17 100 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 3x14 37080 | 17 281 грн. |
Драбина Elkop VHR Profi 3x14 | 17 280 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 3x14 алюмінієва, 3 секції, 14 ступенів (37080) | 17 108 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 3x14 алюмінієва, 3 секції, 14 ступенів - УЦІНКА VH | 10 999 грн. |
Лестница універсальна Elkop VHR Profi 3x14 | 20 910 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR P 3x14:
- Стабілізатор шириною 125 см
Модификації ELKOP VHR P 3x14
Ціни на ELKOP VHR P 3x14 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR P 3x13 758 см | від 14 980 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x14 832 см | від 10 999 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x15 905 см | від 18 200 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x16 978 см | від 19 188 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x17 1052 см | від 20 880 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →