Сходи трансформер ELKOP M 4x3 330 см (36111)
Фото 6 |
ELKOP M 4x3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP M 4x3 330 см
Драбина шарнірна Elkop М 4X3 36111 | 3 646 грн. |
Драбина-трансформер Elkop M 4x3 STEEL | 3 646 грн. |
Драбина-трансформер ELKOP 4х3 щаблі 0.9-3.3 м (36111/М4 * 3) | 3 490 грн. |
Драбина-трансформер ELKOP M 4x3 сталева, 3.3 м (36111) | 3 609 грн. |
Лестниця шарнірна Elkop М 4X3 | 4 412 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →