Стрем'янка ELKOP TOR 707 268 см
Фото 6 |
ELKOP TOR 707 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP TOR 707 268 см
Усі ціни 10 →Драбина-поміст ELKOP TOR 707 алюмінієва, 7 ступенів, 2681 мм (38863) 38863 | 8 356 грн. |
Стремянка Elkop Tor 707 | 8 326 грн. |
Драбина-поміст ELKOP TOR 707 алюмінієва, 7 ступенів, 2681 мм | 8 355 грн. |
Стрем'янка з платформою ELKOP TOR 707 7 сходинок | 8 357 грн. |
Стрем'янка-поміст алюмінієва Elkop TOR 707 38863 | 8 357 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ELKOP TOR 707
Ціни на ELKOP TOR 707 |
---|---|---|---|---|
ELKOP TOR 705 219 см | від 6 800 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 706 243 см | від 6 679 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 707 268 см | від 7 999 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 708 292 см | від 8 393 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 709 316 см | від 9 464 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →