Сходи ELKOP VHR H 2x6 247 см
ELKOP VHR H 2x6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 2x6 247 см
Усі ціни 6 →Драбина ELKOP VHR Hobby 2x6 алюмінієва, 2 секції, 6 ступенів (38235) 38235 | 5 021 грн. |
Лестница Elkop Vhr Hobby 2x6 | 5 004 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 2x6 38235 | 5 022 грн. |
Драбина 2-секційна ELKOP VHR H 2 x 6 (38235/VHR HK 2 * 6) | 5 021 грн. |
Драбина ELKOP VHR Hobby 2x6 алюмінієва, 2 секції, 12 ступенів (38235) | 4 971 грн. |
Лестница універсальна Elkop VHR Hobby 2x6 | 6 077 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR H 2x6:
- Стабілізатор шириною 76 см
Модификації ELKOP VHR H 2x6
Ціни на ELKOP VHR H 2x6 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 2x6 247 см | від 4 971 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x11 438 см | від 7 441 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x14 535 см | від 9 051 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x10 544 см | від 6 492 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP VHR H 2x12 617 см | від 7 709 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →