ДБЖ EnerGenie EG-UPSRACK-12 2000 ВА
Фото 7 |
EnerGenie EG-UPSRACK-12 2000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSRACK-12 2000 ВА
Gembird UPS EG-UPSRACK-12 (EGUPSRACK12) | 11 760 грн. |
Gembird UPS EG-UPSRACK-12 (EGUPSRACK12) | 12 054 грн. |
Gembird UPS EG-UPSRACK-12 (EGUPSRACK12) | 12 348 грн. |
Модификації EnerGenie EG-UPSRACK-12
Ціни на EnerGenie EG-UPSRACK-12 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSRACK-12 2000 ВА | від 11 760 грн. | 3 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000 ВА | від 13 440 грн. | 12 пропозицій |