Ванна Excellent Palace 170x75 см
Відео 60Фото 5 |
Excellent Palace 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Palace 170x75 см
ВАННА-прямокутні Excellent PALACE WAEX.PAL17WH | 13 246 грн. |
Ванна 1700x750 Palace WAEX.PAL17WHПроизводитель EXCELLENT Код производителя WAEX.PAL17WH Модель PALACE Назначение ванна Объем ванны 230 литр Ручки нет Материал акрил Длина 1700 мм Ширина 750 мм Исполнение оборачиваемая Комплектация с ножками Страна производителя Польша Гарантия 5 лет Santehico.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 13 196 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Palace 1700X750 (Waex.pal17Wh) | 15 344 грн. | Продавець: AquaWin |
Серія Excellent PalaceПорівняти в таблиці →
Відеоогляди
Видео работы аэромассажа SANJET.
11 серпня 2017390 переглядів
Видео работы форсунок системы гидромассажа SANJET ULTRA (гидромассаж, аэромассаж, спинной массаж)
11 серпня 20171 466 переглядів
Видео работы хромотерапии SANJET.
11 серпня 2017305 переглядів
Спинной NANO массаж от SANJET.
11 серпня 2017303 перегляда
Работа основного гидромассажа SANJET.
11 серпня 2017687 переглядів
Работа спинного массажа SANJET.
11 серпня 2017335 переглядів
Гидромассаж NANO от SANJET.
11 серпня 2017324 перегляда
NANO аэромассаж от SANJET
11 серпня 2017276 переглядів
Star Wars: Палац Джабби (Star Wars: Jabba's Palace). Огляд настільної гри
2 лютого 2022938 переглядів
Titanic Mardan Palace. Огляд 2021
10 червня 20211 241 перегляд
ЕГИПЕТ. Отель-дворец для аристократов SOFITEL Winter Palace. LUXOR. Полный обзор
25 жовтня 202111 386 переглядів
Обзор отеля "Caesar Palace Hotel" Паттайя Таиланд
19 вересня 20232 641 перегляд
Обзор отеля "Romeo Palace Hotel Pattaya" Паттайя Таиланд
19 листопада 20231 958 переглядів
РОДОС. Почему здесь так много ИЗРАИЛЬТЯН? Обзор отеля Sun Palace Hotel. Отдых в Греции
30 серпня 202213 235 переглядів
707. НА ОТДЫХЕ. ОБЗОР ОТЕЛЯ ALVA DONNA WORLD PALACE 5*, ТУРЦИЯ, КЕМЕР.
22 липня 202336 747 переглядів
✉ Распаковка обменов, подарков и покупок kpop фотокарт ✉ Maxident, SMCU Palace ✉ февраль-март 2023
17 березня 202311 440 переглядів
ТУРЕЦКИЙ ОТЕЛЬ, КУДА ТОЧНО ЗАХОЧЕТСЯ ВЕРНУТЬСЯ! ОБЗОР IC GREEN PALACE, ТЕРРИТОРИЯ, ПЛЯЖ, ПИТАНИЕ
4 жовтня 202327 222 перегляда
AYDINBEY QUEEN'S PALACE & SPA новый обзор отеля 2022 Белек Турция@berlianaworld
9 травня 202226 025 переглядів
Swandor Hotels & Resorts Topkapi Palace 5*. Кунду, Анталия. Обзор от Georgiev travel.
2 квітня 202338 701 перегляд
ОБЗОР Emirates Palace Абу Даби | Отель 7* за 300 млрд!
26 грудня 20224 108 переглядів
Ali Baba Palace 4*. Обзор отеля. Египет, Хургада 2021
13 лютого 202110 427 переглядів
Обзор пляжа, Alva Donna World Palace, 4К, Кемер, Турция 2021
2 червня 20215 246 переглядів
CAESARS PALACE DUBAI 5* | The best hotel in Dubai - MARINA | DUBAI. The best time to visit in 2022
1 вересня 202210 382 перегляда
RIU PALACE ZANZIBAR | Обзор отеля 5* на Занзибаре
10 лютого 202111 119 переглядів
Обзор отеля Royal Holiday Palace 2021, часть 2, Анталия, Турция
27 жовтня 202113 159 переглядів
TITANIC MARDAN PALACE/ TERRITORY / ОБЗОР ТЕРРИТОРИИ ОТЕЛЯ
15 липня 20207 241 перегляд
Анталия 2022‼️Отель Royal Seginus и Royal Holiday Palace‼️Обзор территории, какой лучше ⁉️
30 жовтня 20229 485 переглядів
Обзор отеля ALVA DONNA WORLD PALACE 5* (Турция, Кемер)
21 травня 20214 785 переглядів
Grecotel Lux Me White Palace, обзор супер отеля, Крит
14 серпня 20215 186 переглядів
SUN PALACE 4* Болгария Солнечный Берег обзор – отель САН ПАЛАС 4* Солнечный Берег видео обзор
19 січня 20194 893 перегляда
Conquest of the Crystal Palace - A very GOOD DOG on the NES | Cannot be Tamed
14 лютого 202118 705 переглядів
NES Games No One Played: CONQUEST OF THE CRYSTAL PALACE (Nintendo Entertainment System Review)
7 лютого 202316 755 переглядів
Chelsea 2 - 0 Crystal Palace | Chelsea's Winning Streak Continues! | Match Review
9 листопада 201919 148 переглядів
LAS VEGAS RESTAURANT REVIEW - Gordon Ramsay's Pub and Grill at Caesar's Palace
1 жовтня 202223 091 перегляд
RPG Retro Review: B3 Palace of the Silver Princess
23 травня 202021 594 перегляда
Conquest of the Crystal Palace [NES] review - SNESdrunk
7 листопада 201972 500 переглядів
බි.ක VS Sulthan Palace | ASMR REVIEW | CHICKEN BIRYANI | SRI LANKAN FOOD | Magu ASMR
17 травня 2023222 666 переглядів
DISNEY ADULTS Are The WORST | Walt Disney World: Crystal Palace Review, Gideon’s, Merchandise & More
20 листопада 2022241 218 переглядів
LEGO Star Wars 4480 JABBA'S PALACE Review! (2003)
16 вересня 2021105 901 перегляд
Solasta: CotM | Palace of Ice - DLC Review
25 травня 202356 680 переглядів
UNBOXING! ❄️ Kuzan Aokiji ❄️- One Piece Statue by Jimei Palace
25 червня 202058 874 перегляда
World's Most Luxurious Train - Palace On Wheels
28 квітня 202313 094 760 переглядів
David Byrne Palace Theater 3-9-18 CONCERT REVIEW
12 березня 201836 104 перегляда
My Disappointing Stay at Caesar's Palace in Las Vegas..
27 липня 2022498 859 переглядів
Akechi Comparison - Sae's Palace & Third Semester - Persona 5 Royal
1 травня 2020225 730 переглядів
Manchester United 3-1 Crystal Palace | Match Review
19 липня 202242 938 переглядів
NEW 2023 Mercedes AMG GT63 S | Palace 1 of 1 Review Interior Exterior Sound
22 жовтня 202254 358 переглядів
Barstool Pizza Review - Mike's Pizza Palace (Naugatuck, CT) With Special Guest Uber Debbie
26 грудня 2019427 256 переглядів
Did Disney World Ruin This Classic Restaurant? The Crystal Palace Review
15 лютого 202295 422 перегляда
Is Caesars Palace Bacchanal Buffet Still the Best All You Can Eat Buffet in Las Vegas?
25 грудня 2022314 689 переглядів
UNBOXING! Beautiful...Fierce...Brave...Hinata VS Pain by Model Palace (Featuring: My Wife)
17 січня 2020311 510 переглядів
BOBA FETT'S THRONE ROOM!!! Better than 2012 LEGO JABBA'S PALACE? Set 75326 Speed Build & Review!
26 березня 2022198 117 переглядів
Top 7 Luxury Trains in India | Maharaja Express , Deccan Odyssey , Palace on Wheels , Chariot
18 липня 2022507 193 перегляда
THE BUFFET at Wynn Las Vegas & NOBU CAESARS PALACE Room Service FOOD REVIEW!
23 грудня 20211 232 897 переглядів
The 2021 Rolls-Royce Phantom is a Gliding Personal Palace (POV Drive Review)
29 квітня 2022996 099 переглядів
The Gstaad Palace Hotel (Switzerland) | An ultra-luxe winter getaway (full tour)
5 лютого 20221 499 474 перегляда
Cała prawda o wielkim Resorcie Albatros Sands | Oasis | Palace RECENZJA
21 грудня 202250 153 перегляда
Hotel Dream World Palace Turkije Recenzja/Turcja Side UHD 4K Walking Tour
4 червня 202223 752 перегляда
Recenzja wakacji HURGHADA hotel ALIBABA PALACE
10 травня 202214 980 переглядів
Borjomi i Wardzia, Gruzja - Hotel Milano Palace [Recenzja]
4 травня 2018237 переглядів
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Palace 170x75:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Palace
Ціни на Excellent Palace |
---|---|---|---|---|
Excellent Palace 160x75 см | від 12 926 грн. | 2 пропозиції | ||
Excellent Palace 170x75 см | від 13 196 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Palace 180x80 см | від 14 497 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →