Витяжка Faber In-Light EV8P WH Matt A70 білий (110.0456.218)
Фото 3 |
Faber In-Light EV8P WH Matt A70 білий потужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber In-Light EV8P WH Matt A70 білий
Faber IN-LIGHT WH MATT A70 EV | 40 999 грн. |
Faber In-Light EV8P WH Matt A70 | 59 737 грн. |
Faber In-Light EV8P WH Matt A70 | 61 194 грн. |
Модификації Faber In-Light EV8P WH Matt A70
Ціни на Faber In-Light EV8P WH Matt A70 |
---|---|---|---|---|
Faber In-Light EV8P WH Matt A70 білий | від 40 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Faber In-Light EV8P X A70 нержавіюча сталь | від 39 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →