Витяжка Faber Flexa NG Glass Lux WH A60 білий
Faber Flexa NG Glass Lux WH A60 білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG Glass Lux WH A60 білий
Усі ціни 40 →Faber FLEXA NG GLASS LUX WH A60 | 5 199 грн. |
Faber Faber Flexa Ng Glass Lux Wh A60 (315.0635.138) | 6 536 грн. |
FABER FLEXA NG GLASS LUX WH A60 | 5 199 грн. |
Кухонна витяжка Faber FLEXA NG GLASS LUX WH A60 | 6 169 грн. |
FABER FLEXA NG GLASS LUX WH A60 | 5 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Flexa NG Glass Lux WH A60
Ціни на Faber Flexa NG Glass Lux WH A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Flexa NG Glass Lux WH A60 білий | від 4 777 грн. | 41 пропозиція | ||
Faber Flexa NG Glass Lux BK A60 чорний | від 4 782 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →