Витяжка Faber Flexa NG HIP W A60 білий
Фото 14 |
Faber Flexa NG HIP W A60 білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG HIP W A60 білий
Усі ціни 31 →Faber Faber Flexa NG HIP W A60 | 4 186 грн. |
Кухонна витяжка Faber Flexa Ng Hip W A60 315.0635.132 | 4 186 грн. |
Вбудована витяжка Faber Flexa Ng Hip W A60 White 315.0635.132 | 4 388 грн. |
Витяжка FABER Flexa Ng Hip W A60 White (315.0635.132) | 4 388 грн. |
Вытяжка Faber Flexa Ng Hip W A60 (315.0635.132) | 4 055 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Flexa NG HIP W A60
Ціни на Faber Flexa NG HIP W A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Flexa NG HIP W A60 білий | від 4 029 грн. | 32 пропозиції | ||
Faber Flexa NG HIP AM/X A60 нержавіюча сталь | від 4 037 грн. | 49 пропозицій | ||
Faber Flexa NG HIP BK A60 чорний | від 3 874 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →